Kavvv-vb-ov & Fedes.be

Kalenderwijzigingen

Kalenderwijzigingen

  • Safira - Dilbeek van 21/09/19 wordt verschoven naar een later te bepalen datum.
  • Vaillant – Dynamo Wijndaal wordt gespeeld op 26/10/2019 om 15u (omgewisseld).
  • Penarroya – Red Ster Juniors van 2/11/2019 wordt gespeeld op een later te bepalen datum.
  • Duvelshoek – Dynamo Wijndaal wordt gespeeld op 2/11/2019 om 15u (omgewisseld).
  • Sportingboys -Bouwvrienden van 2/11/19 wordt verschoven naar 21/12/19 om 15u30.
  • Siccard Boys – Dynamo Wijndaal wordt gespeeld op 16/11/2019 om 15u (omgewisseld).
  • Dogs United V - Flora V van 23/11/19 wordt verschoven naar 14/03/20 om 15u30.
  • Dynamo Wijndaal – Cafeboontjes B van 21/09/2019 wordt verschoven naar 14/12/2019 om 16u15.
  • Peutie 1801 - Borneo van 15/02/20 wordt verschoven naar 14/12/19 om 15u30.
  • Noorderlicht - FC FDC van 14/12/19 zal aanvangen om 15u.
  • Ons Huis – K Sp Tange van 2/11/2019 wordt verschoven naar 21/12/19 om 16u30.
  • Caféboontjes A – Depot van 21/12/19 wordt gespeeld om 14u.
  • Dynamo Wijndaal – Duvelshoek wordt gespeeld op 15/02/20 om 16u15 (omgewisseld).
  • Dynamo Wijndaal – Vaillant wordt gespeeld op 29/02/20 om 16u15 (omgewisseld).
  • Dynamo Wijndaal – Siccard Boys wordt gespeeld op 14/03/20 om 16u15 (omgewisseld).
  • KASTEELTJE SPEELT AL ZIJN THUISWEDSTRIJDEN OM 17U.

Kalenderwijzigingen

Speeldag 3: 21/09/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2a15:00 FC CITE SICCARD BOYS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
2a16:15 DYNAMO WIJNDAAL FC CAFEBOONTJES B
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2b14:30 FC SAFIRA VK DILBEEK
  • later te bepalen datum
3b17:00 FC KASTEELTJE FLORA LIKERT
  • tijd versteld naar: 17:00:00

Speeldag 4: 28/09/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

veteranen17:00 DOGS UNITED SPORTING CORNER
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)

Speeldag 5: 05/10/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2a17:00 VK POREISTAMPERS LOKOMOTIV CENTRUM B
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2a15:00 SC DUVELSHOEK SV TIJL
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
3a16:00 FC NEDERBOELARE VK POLDER
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
3a13:00 FC F.D.C. JUNGLE BOYS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
3a13:00 FC F.D.C. FC NEDERBOELARE
  • Uitgestelde match van Speeldag 25 (29/02/2020)
3b17:00 FC KASTEELTJE SPORTING AFFLIGEM
  • tijd versteld naar: 17:00:00

Speeldag 6: 12/10/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

115:00 VK DE VISSERS V.O.K. JEZUS EIK A
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
115:30 DOGS UNITED A RED STAR JUNIORS 1640
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
115:00 VK DE VISSERS RED STAR JUNIORS 1640
  • Uitgestelde match van Speeldag 22 (08/02/2020)
3b15:30 FLORA LIKERT V.O.K. JEZUS EIK C
  • later te bepalen datum
3b17:00 FC KASTEELTJE VC VRAAGTEKEN A
  • tijd versteld naar: 17:00:00
3c15:00 FC CECILIA UNITED V.O.K. JEZUS EIK B
  • later te bepalen datum

Speeldag 7: 19/10/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2a14:00 BLEUKEN LANGEVELDE A VK VAILLANT
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
2a15:00 SIMCA BOYS NICKYSPURTERS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 10 (09/11/2019)
2a15:00 VK VAILLANT NICKYSPURTERS
  • Uitgestelde match van Speeldag 12 (23/11/2019)
3c14:30 EENDRACHT VILVOORDE FC IN ONZEN TIJD
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)

Speeldag 8: 26/10/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

2a15:00 VK VAILLANT DYNAMO WIJNDAAL
  • Uitgestelde match van Speeldag 8 (26/10/2019)
3b17:00 FC KASTEELTJE BLEUKEN LANGEVELDE B
  • tijd versteld naar: 17:00:00
veteranen14:00 WEEK SPORT BOBO
  • Uitgestelde match van Speeldag 23 (15/02/2020)

Speeldag 9: 02/11/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

114:30 CF PENARROYA RED STAR JUNIORS 1640
  • later te bepalen datum
2b15:30 FC SPORTINGBOYS VK BOUWVRIENDEN
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
2b13:30 VK HONDZOCHT FC CONGO
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
3b17:00 FC KASTEELTJE V.O.K. JEZUS EIK C
  • tijd versteld naar: 17:00:00
3c13:00 BOBO B V.O.K. JEZUS EIK B
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
3c16:30 FC ONS HUIS K.SP.TANGE A
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
veteranen16:00 BOBO WEEK SPORT
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)

Speeldag 10: 09/11/2019 Klik hier om de volledige speeldag te bekijken

115:00 SPARTA DEN BOS A CF PENARROYA
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
115:30 FC CRISTAL BOYS A VK DE VISSERS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
114:00 VK DE SJOETERS A FC CAFEBOONTJES A
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
2a15:00 SIMCA BOYS NICKYSPURTERS
  • Uitgestelde match van Speeldag 7 (19/10/2019)
2a15:00 SIMCA BOYS FC CAFEBOONTJES B
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
2a15:00 SC DUVELSHOEK NICKYSPURTERS
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 16 (21/12/2019)
3b13:30 FC CRISTAL BOYS B FLORA LIKERT
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)
veteranen14:00 FC CRISTAL BOYS FLORA
  • Deze match is uitgesteld naar Speeldag 15 (14/12/2019)