Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 Tervuren Rangers 3 7
2 VK De Sjoeters A 3 7
3 Sparta den Bos A 3 7
4 FC Petit St Guidon 3 6
5 V.O.K. Jezus Eik A 2 4
6 FC Caféboontjes A 3 4
7 Dogs United A 2 3
8 Dynamo Wijndaal 2 3
9 VK Dilbeek 2 3
10 FC Pote Age Jette A 2 3
11 FC Depot 2 1
12 VK Poreistampers 2 0
13 VK Bouwvrienden 2 0
14 VK De Vissers A 3 0
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 Hoke 3 9
2 VK Vaillant 3 7
3 Stinne Boys 2 6
4 FC Cité 3 6
5 Cristal Boys A 3 6
6 SV Tijl 3 6
7 FC In Onzen Tijd 3 5
8 Nickyspurters 3 4
9 Simca Boys 3 4
10 Siccard Boys 3 3
11 FC Ons Huis 3 1
12 VC Bleuken Langevelde A 2 0
13 Lokomotiv Centrum B 3 0
14 Peutie 94 3 0
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 FC Stroppen 3 9
2 RC Lamme Guiche 2 6
3 Red Star Juniors 1640 3 6
4 Nissan Essenbeek A 3 6
5 Sporting Boys 3 4
6 Jungle Boys 3 4
7 FC De Leeuwerik 2 3
8 FC Pote Age Jette B 2 3
9 Flora Likert 2 3
10 Davidskornuiten 3 3
11 VK 't Gareel A 3 3
12 FC Pichichi 2 0
13 FC Safira 3 0
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 VK De Vissers Youth 3 9
2 K. SP. Tange B 3 6
3 Kv SKO Vollezele A 3 6
4 VK Klein Leeuw 3 6
5 FC Congo 3 6
6 FC Nederboelare 3 6
7 Nissan Essenbeek B 2 4
8 VK Noorderlicht 3 4
9 FCS Lembeek 2016 2 3
10 VK Young Boys 3 3
11 VK Buizingen 2 0
12 CP Leeuw 3 0
13 VK Polder 3 0
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 FC Patron 3 9
2 VK Opel Boys 3 7
3 VC 't Vraagteken 3 6
4 VC Bleuken Langevelde B 3 6
5 Flora 2 4
6 Kv SKO Vollezele B 3 4
7 Sparta den Bos B 3 4
8 FC Caféboontjes B 2 3
9 Cristal Boys B 2 3
10 FC 't Kasteeltje 2 3
11 VC Visie 2 0
12 VK De Sjoeters B 3 0
13 Sporting Affligem 3 0
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 VK De Sjoeters YB 3 9
2 Cristal Boys C 3 9
3 Bobo A 3 6
4 FC Cecilia United 3 6
5 K. SP. Tange C 2 4
6 V.O.K. Jezus Eik B 2 4
7 SC Duvelshoek 2 3
8 Eendracht Vilvoorde 3 3
9 Lokomotiv Centrum A 3 3
10 ZSV Overijse 3 1
11 FC Gallica 3 1
12 FC Borneo 1 0
13 Sparta den Bos C 3 0
Klassement DERDE AFDELING D
Pos. Team Gesp Pt.
1 VK Hondzocht 3 9
2 K. SP. Tange A 3 9
3 VK 't Gareel B 3 6
4 Week Sport 3 6
5 Siamu-Brussels 1 3
6 JB United 2 3
7 V.O.K. Jezus Eik C 2 3
8 Sporting Corner 2 3
9 VK De Zwaanzers 3 3
10 Staffteam 0 0
11 FC Tref 2 0
12 Bobo B 3 0
13 Zuun United 3 0