Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
history print print
Klassement EERSTE AFDELING
Pos. Team Gesp Pt.
1 FC Petit St Guidon 11 30
2 Dynamo Wijndaal 13 28
3 Sparta den Bos A 14 28
4 VK Dilbeek 13 26
5 VK De Sjoeters A 14 25
6 V.O.K. Jezus Eik A 12 22
7 Tervuren Rangers 14 21
8 Dogs United A 13 18
9 FC Caféboontjes A 13 17
10 VK Poreistampers 13 14
11 FC Pote Age Jette A 11 10
12 FC Depot 13 9
13 VK Bouwvrienden 12 6
14 VK De Vissers A 14 3
Klassement TWEEDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 Nickyspurters 14 35
2 FC In Onzen Tijd 14 23
3 VK Vaillant 10 21
4 Simca Boys 11 20
5 SV Tijl 13 20
6 Hoke 12 18
7 Lokomotiv Centrum B 12 18
8 Stinne Boys 12 17
9 FC Cité 13 15
10 Siccard Boys 13 15
11 Peutie 94 12 11
12 VC Bleuken Langevelde A 12 9
13 Cristal Boys A 10 7
14 FC Ons Huis 10 6
Klassement TWEEDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 FC Stroppen 12 30
2 FC De Leeuwerik 12 27
3 RC Lamme Guiche 11 26
4 Jungle Boys 13 23
5 Nissan Essenbeek A 13 23
6 FC Safira 12 18
7 FC Pote Age Jette B 12 15
8 Sporting Boys 11 15
9 Red Star Juniors 1640 12 15
10 VK 't Gareel A 12 12
11 Davidskornuiten 12 10
12 Flora Likert 11 9
13 FC Pichichi 11 1
Klassement DERDE AFDELING A
Pos. Team Gesp Pt.
1 Kv SKO Vollezele A 13 34
2 VK Klein Leeuw 12 30
3 VK De Vissers Youth 13 25
4 FCS Lembeek 2016 13 25
5 K. SP. Tange B 13 21
6 FC Congo 11 21
7 VK Noorderlicht 12 18
8 FC Nederboelare 13 15
9 VK Buizingen 13 14
10 VK Young Boys 13 14
11 Nissan Essenbeek B 13 10
12 VK Polder 13 8
13 CP Leeuw 12 3
Klassement DERDE AFDELING B
Pos. Team Gesp Pt.
1 VC 't Vraagteken 13 31
2 Kv SKO Vollezele B 12 26
3 FC 't Kasteeltje 13 22
4 FC Patron 13 22
5 VK De Sjoeters B 13 20
6 VK Opel Boys 13 19
7 FC Caféboontjes B 11 19
8 Cristal Boys B 12 19
9 VC Visie 11 15
10 VC Bleuken Langevelde B 12 12
11 Sporting Affligem 13 12
12 Sparta den Bos B 13 7
13 Flora 11 5
Klassement DERDE AFDELING C
Pos. Team Gesp Pt.
1 VK De Sjoeters YB 13 37
2 Cristal Boys C 12 33
3 Bobo A 11 27
4 Sparta den Bos C 12 18
5 V.O.K. Jezus Eik B 12 17
6 SC Duvelshoek 10 16
7 FC Borneo 11 13
8 Lokomotiv Centrum A 12 13
9 ZSV Overijse 9 11
10 FC Cecilia United 13 10
11 K. SP. Tange C 10 9
12 Eendracht Vilvoorde 11 8
13 FC Gallica 12 2
Klassement DERDE AFDELING D
Pos. Team Gesp Pt.
1 VK Hondzocht 12 28
2 Sporting Corner 10 24
3 V.O.K. Jezus Eik C 11 24
4 Week Sport 12 21
5 K. SP. Tange A 12 19
6 Siamu-Brussels 10 16
7 JB United 12 14
8 VK De Zwaanzers 11 13
9 VK 't Gareel B 10 12
10 Staffteam 8 7
11 Bobo B 10 3
12 FC Tref 10 3