ONDERZOEKSCOMITE - maandag 18 maart 2024
Zitting 18/03/2024
Wedstrijden van 16/03/2024 (schorsingen vanaf 23/03/2024)
Manolito - De Wolf Ybe - art 81/A&B - 1 wedstrijd
Manolito - art 81/A&B - forfait & 75€
Cité FC - Moriarty Finten - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Brussels Bulldogs - Dellisse Bryan Stéphane - art 96/B + 131 - 3 wedstrijden
Cité FC - Moriarty Finten - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Brussels Bulldogs - Dellisse Bryan Stéphane - art 96/B + 131 - 3 wedstrijden
Zitting 13/03/2024
Wedstrijden van 2/03/2024 (schorsingen vanaf 9/03/2024)
Charlies Brussels - Cissé Abdoul Fataou - art 96/B + 135/C - 10 wedstrijden
Charlies Brussels - Ferreira Da Silva Filipe - art 96/B + 135/C - 10 wedstrijden
Charlies Brussels - De club - art 153/A + 89/B/a - forfait & 75€
Zitting 26/02/2024
Charlies Brussels - Ferreira Da Silva Filipe - art 96/B + 135/C - 10 wedstrijden
Charlies Brussels - De club - art 153/A + 89/B/a - forfait & 75€
Zitting 26/02/2024
Wedstrijden van 24/02/2024 (schorsingen vanaf 2/03/2024)
Vaillant VK - Beuca Florin - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Zitting 19/02/2024
Zitting 19/02/2024
Wedstrijden van 17/02/2024 (schorsingen vanaf 17/02/2024)
Baarcelona 28 - Bellemans Kristoff - art 96/B + 133/A - 1 wedstrijd
Week Sport - Week Patrick - art 96/B + 144/A - 6 wedstrijden
Pichichi FC - Baron Judicael - art 96/B + 129 - 2 wedstrijden
Zitting 12/02/2024
Week Sport - Week Patrick - art 96/B + 144/A - 6 wedstrijden
Pichichi FC - Baron Judicael - art 96/B + 129 - 2 wedstrijden
Zitting 12/02/2024
Wedstrijden van 10/02/2024 (schorsingen vanaf 24/02/2024)
Le But FC - Birlenbach Florent Emanuel - art 96/B + 135/A - 2 wedstrijden
Week Sport - Fares Ayoub - art 96/B + 135/C - 5 wedstrijden
Tref FC - Tozman NiYazi en Bocuk Abdil - art 96/B + 21/F - forfait & 75€ boete
Cristal Boys - De Pauw Rudi - art 96/B + 144 - 6 wedstrijden
Week Sport - Fares Ayoub - art 96/B + 135/C - 5 wedstrijden
Tref FC - Tozman NiYazi en Bocuk Abdil - art 96/B + 21/F - forfait & 75€ boete
Cristal Boys - De Pauw Rudi - art 96/B + 144 - 6 wedstrijden
Zitting 29/01/2024
Wedstrijden van 27/01/2024 (schorsingen vanaf 03/02/2024)
Jezus-Eik VOK - Debuyst Jelle - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Zitting 24/01/2024
Wedstrijden van 13/01/2024
De wedstrijd: FC Ons Huis - Simca Boys - art 96/B + 69 - de uitslag wordt: 0 - 5
Zitting 22/01/2024 (schorsingen vanaf 27/01/2024)
Wedstrijden van 13/01/2024
Duvelshoek - Robberecht Anthony - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Zitting 11/01/2024
Wedstrijden van 02/12/2023 (schorsingen vanaf 09/12/2023)
Peutie 1801 - Gonzalez Tiago - art 96/B + 137/A + 137/B - 12 wedstrijden
Zitting 18/12/2023
Wedstrijden van 16/12/2023 (schorsingen vanaf 23/12/2023)
De Leeuwerik FC - Moons Bert - art 96/B + 144/A - 6 wedstrijden
Lamme Guiche RC - Pieters Bram - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Eeksken VK - Elias Hannes - art 21/A + 21/B - 75€
Zitting 11/12/2023
Lamme Guiche RC - Pieters Bram - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Eeksken VK - Elias Hannes - art 21/A + 21/B - 75€
Zitting 11/12/2023
Wedstrijden van 09/12/2023 (schorsingen vanaf 16/12/2023)
Peutie 1801 - Bagci Zeynel Abidin - art 96/B + 135/C - 7 wedstrijden
Sporting Boys - Mergen David - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Zitting 04/12/2023
Sporting Boys - Mergen David - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Zitting 04/12/2023
Wedstrijden van 02/12/2023 (schorsingen vanaf 09/12/2023)
Hangover 96 FC - Moortgat Birger - art 96/B + 135/D - 8 wedstrijden
Opel Boys VK - De Ridder Niels Maria - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
Peutie 1801 - Gonzalez Tiago - direct geschorst - definitieve uitspraak eind december 2023
Zitting 22/11/2023
Opel Boys VK - De Ridder Niels Maria - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
Peutie 1801 - Gonzalez Tiago - direct geschorst - definitieve uitspraak eind december 2023
Zitting 22/11/2023
Sila United - Tonus Michël Nicolas - art 96/B + 126/F + 135/D - 12 wedstrijden
Zitting 12/11/2023
Wedstrijden van 11/11/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Wedstrijden van 11/11/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Young Boys Overboelare VK - De Bolle Stein - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Sporting Boys - Emrulov Gjunej - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Sila United - Tonus Michël Nicolas - onmiddellijke schorsing - uitspraak op 22/11/2023
Sporting Boys - Emrulov Gjunej - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Sila United - Tonus Michël Nicolas - onmiddellijke schorsing - uitspraak op 22/11/2023
Wedstrijden van 11/11/2023 (schorsingen vanaf 25/11/2023)
Sila United - Kipgen Ludovic Fabien - art 96/B + 131 - 1 wedstrijd
Zitting 08/11/2023
Wedstrijden van 4/11/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Wedstrijden van 4/11/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Sila United - Kipgen Ludovic Fabien - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Sporting Oppem - L'Ecluse Pieterjan - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
Wedstrijden van 28/10/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Sporting Oppem - L'Ecluse Pieterjan - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
Wedstrijden van 28/10/2023 (schorsingen vanaf 18/11/2023)
Young Boys Overboelare VK - Van Hende Kevin - art 96/B + 141/A - 10 wedstrijden
Zitting 25/10/2023
Wedstrijden van 21/10/2023 (schorsingen vanaf 04/11/2023)
Zitting 25/10/2023
Wedstrijden van 21/10/2023 (schorsingen vanaf 04/11/2023)
Baarcelona 28 - Geudens Robin - art 96/B + 137/A - 4 wedstrijden
Patron - De Baerdemaeker Joren & Mattens Quinten - art 96/B + 21/F - forfait & 75€
Patron - De Baerdemaeker Joren & Mattens Quinten - art 96/B + 21/F - forfait & 75€
Wedstrijden van 14/10/2023 (schorsingen vanaf 04/11/2023)
't Kasteeltje FC - Cardon Jens - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Lembeek FCS - Serve Nick - art 96/B + 141/A - 10 wedstrijden
Lokomotiv Centrum - De Valck Hans - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Nissan Essenbeek - Van den Broeck Jens - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
FC Congo - spelers - art 144/B - 75€
Lembeek FCS - Serve Nick - art 96/B + 141/A - 10 wedstrijden
Lokomotiv Centrum - De Valck Hans - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Nissan Essenbeek - Van den Broeck Jens - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
FC Congo - spelers - art 144/B - 75€
Zitting 11/10/2023
Wedstrijden van 7/10/2023 (schorsingen vanaf 21/10/2023)
Wedstrijden van 7/10/2023 (schorsingen vanaf 21/10/2023)
Depot FC - Thienpont Mathieu - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Simca Boys - Roeland Lennert - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Young Boys Overboelare VK - De Bolle Stein - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Simca Boys - Roeland Lennert - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Young Boys Overboelare VK - De Bolle Stein - art 96/B + 131 - 2 wedstrijden
Wedstrijden van 7/10/2023 (schorsingen vanaf 14/10/2023)
Young Boys Overboelare VK - Nissens Christian - art 96/B + 137/A + 126/F - geschorst tot 1 mei 2024
Wedstrijden van 30/09/2023 (schorsingen vanaf 21/10/2023)
Brussels Bulldogs - Van Poppel Mike - art 96/B + 137/A - 4 wedstrijden
In Onzen Tijd - Van Campenhout Bart - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Petit St Guidon FC - Bovy Dylan - art 96/B + 137/A - 4 wedstrijden
In Onzen Tijd - Van Campenhout Bart - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Petit St Guidon FC - Bovy Dylan - art 96/B + 137/A - 4 wedstrijden
Zitting 27/09/2023
Wedstrijden van 23/09/2023 (schorsingen vanaf 7/10/2023)
Wedstrijden van 23/09/2023 (schorsingen vanaf 7/10/2023)
Ons Huis FC - Mata Herrera Sergio - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Wedstrijden van 16/09/2023 (schorsingen vanaf 7/10/2023)
Brussels Bulldogs - Sandri Lorenzo - art 96/B + 135/B - 2 wedstrijden
Flora FC - Buggenhout Lance - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Safira FC - Lottiaux Christian - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Sporting Oppem - Gaouzi Haroun - art 96/B + 135/A + 137/A - 6 wedstrijden
Flora FC - Buggenhout Lance - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Safira FC - Lottiaux Christian - art 96/B + 129 - 1 wedstrijd
Sporting Oppem - Gaouzi Haroun - art 96/B + 135/A + 137/A - 6 wedstrijden
Zitting 13/09/2023
Wedstrijden van 9/09/2023 (schorsingen vanaf 23/09/2023)
Wedstrijden van 9/09/2023 (schorsingen vanaf 23/09/2023)
HOKE - art 96/B + 153/B - forfait
Lamme Guiche RC - Vellemans Tom - art 96/B + 135/A - 3 wedstrijden
Pichichi FC - Arnou Gijs - art 96/B + 139 - 10 wedstrijden
Pichichi FC - De Boey Dieter - art 96/B + 144 - 4 wedstrijden
Pichichi FC - Dianzenza Gregory + art 96/B + 135/A - 2 wedstrijden
Week Sport - Abarkani Abdelhamid - art 96/B + 135/C - 9 wedstrijden
Lamme Guiche RC - Vellemans Tom - art 96/B + 135/A - 3 wedstrijden
Pichichi FC - Arnou Gijs - art 96/B + 139 - 10 wedstrijden
Pichichi FC - De Boey Dieter - art 96/B + 144 - 4 wedstrijden
Pichichi FC - Dianzenza Gregory + art 96/B + 135/A - 2 wedstrijden
Week Sport - Abarkani Abdelhamid - art 96/B + 135/C - 9 wedstrijden
Wedstrijden van 2/09/2023 (schorsingen vanaf 23/09/2023)
Young Boys Overboelare VK - Delain Quentin - art 96/B + 130 + 137a - 12 wedstrijden
Sporting Affligem - De Pauw Kristian & Van De Voorde Arnaud art 96/B + 21/B - forfait
Sporting Affligem - De Pauw Kristian & Van De Voorde Arnaud art 96/B + 21/B - forfait
Zitting 03/05/2023
Wedstrijden van 15/04/2023 (schorsingen vanaf 02/09/2023)
Tref FC - Raulet Tom-Emmanuel Loïc - art 96/B + 137/B - 4 wedstrijden