Voetbal Vlaams-Brabant & Oost-Vlaanderen
KLASSEMENT VERLEDEN
Seizoen 2021

Klassement TWEEDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 VK Vaillant 6 5 0 1 19 6 16
2 FC Ons Huis 6 5 1 0 14 3 15
3 Nickyspurters 6 5 1 0 13 5 15
4 Cristal Boys A 6 3 1 2 10 8 11
5 Hoke 5 3 2 0 12 11 9
6 Simca Boys 6 3 3 0 16 12 9
7 Lokomotiv Centrum B 4 2 1 1 7 6 7
8 FC In Onzen Tijd 6 2 3 1 7 16 7
9 Peutie 94 5 2 3 0 3 9 6
10 VC Bleuken Langevelde A 5 1 2 2 9 9 5
11 Stinne Boys 6 0 3 3 6 10 3
12 FC Cité 4 0 2 2 3 6 2
13 Siccard Boys 5 0 4 1 3 12 1
14 SV Tijl 6 0 5 1 5 14 1


Klassement EERSTE AFDELING

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 VK Poreistampers 0 0 0 0 0 0 0
2 VK Dilbeek 0 0 0 0 0 0 0
3 VK De Vissers A 0 0 0 0 0 0 0
4 VK De Sjoeters A 0 0 0 0 0 0 0
5 VK Bouwvrienden 0 0 0 0 0 0 0
6 V.O.K. Jezus Eik A 0 0 0 0 0 0 0
7 Tervuren Rangers 0 0 0 0 0 0 0
8 Sparta den Bos A 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Pote Age Jette A 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Petit St Guidon 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Depot 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Caféboontjes A 0 0 0 0 0 0 0
13 Dynamo Wijndaal 0 0 0 0 0 0 0
14 Dogs United A 0 0 0 0 0 0 0


Klassement TWEEDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 Red Star Juniors 1640 6 6 0 0 24 13 18
2 FC De Leeuwerik 5 5 0 0 16 2 15
3 FC Stroppen 4 3 0 1 13 3 10
4 FC Safira 5 3 2 0 12 9 9
5 Flora Likert 5 2 1 2 16 9 8
6 Davidskornuiten 5 2 1 2 9 8 8
7 Jungle Boys 5 2 2 1 7 9 7
8 Nissan Essenbeek A 5 1 2 2 9 10 5
9 RC Lamme Guiche 4 1 2 1 11 6 4
10 FC Pote Age Jette B 6 1 4 1 4 14 4
11 Sporting Boys 6 1 5 0 10 29 3
12 FC Pichichi 6 0 4 2 4 11 2
13 VK 't Gareel A 4 0 4 0 2 14 0


Klassement DERDE AFDELING A

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 Kv SKO Vollezele A 6 5 1 0 14 3 15
2 VK De Vissers Youth 5 4 1 0 18 4 12
3 FCS Lembeek 2016 6 3 1 2 19 10 11
4 Nissan Essenbeek B 5 2 1 2 15 13 8
5 VK Buizingen 5 2 1 2 8 4 8
6 VK Klein Leeuw 4 2 1 1 6 6 7
7 FC Congo 5 2 2 1 9 10 7
8 VK Noorderlicht 6 2 3 1 9 8 7
9 FC Nederboelare 4 2 2 0 7 6 6
10 VK Young Boys 5 1 2 2 8 14 5
11 CP Leeuw 5 0 3 2 8 13 2
12 VK Polder 5 0 3 2 2 8 2
13 F.C F.D.C. Petit-Enghien 5 0 4 1 0 24 1


Klassement DERDE AFDELING B

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 FC 't Kasteeltje 5 5 0 0 11 3 15
2 Kv SKO Vollezele B 6 4 2 0 10 9 12
3 VC 't Vraagteken A 5 3 1 1 20 9 10
4 VK De Sjoeters B 4 3 1 0 12 4 9
5 FC Caféboontjes B 5 3 2 0 11 7 9
6 FC Patron 5 3 2 0 11 8 9
7 Sparta den Bos B 5 3 2 0 9 7 9
8 VC Bleuken Langevelde B 6 3 3 0 14 22 9
9 Cristal Boys B 6 2 3 1 11 12 7
10 VK Opel Boys 5 2 3 0 13 12 6
11 VC Visie 6 1 4 1 14 16 4
12 Sporting Affligem 6 1 5 0 8 23 3
13 Flora 6 0 5 1 10 22 1


Klassement DERDE AFDELING C

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 Cristal Boys C 6 5 0 1 22 2 16
2 Bobo A 5 4 0 1 26 5 13
3 SC Duvelshoek 4 4 0 0 17 6 12
4 Peutie 1801 6 3 3 0 14 12 9
5 ZSV Overijse 6 2 2 2 9 9 8
6 FC Borneo 6 2 2 2 9 10 8
7 Lokomotiv Centrum A 5 2 2 1 15 16 7
8 Eendracht Vilvoorde 5 2 2 1 10 12 7
9 V.O.K. Jezus Eik B 5 2 3 0 14 14 6
10 VK De Sjoeters YB 5 1 3 1 7 14 4
11 FC Cecilia United 4 1 3 0 6 24 3
12 K. SP. Tange A 5 0 3 2 5 16 2
13 Sparta den Bos C 6 0 5 1 4 18 1


Klassement DERDE AFDELING D

Pos.TeamGespWVGDVDTPt.
1 Siamu-Brussels 4 4 0 0 30 2 12
2 K. SP. Tange B 4 3 1 0 11 8 9
3 JB United 5 3 2 0 15 11 9
4 Zuun United 5 2 2 1 14 11 7
5 Sporting Corner 3 2 1 0 17 6 6
6 Week Sport 3 2 1 0 11 9 6
7 Staffteam 4 2 2 0 9 13 6
8 Bobo B 5 1 1 3 8 16 6
9 FC Tref 4 1 2 1 4 16 4
10 V.O.K. Jezus Eik C 4 1 3 0 6 10 3
11 VK 't Gareel B 3 0 3 0 3 11 0